26 XI 2017 – NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Przeżywamy dzisiaj NIEDZIELĘ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówienie litanii do Serca Pana Jezusa oraz aktu poświęcenia.
3. W następną niedzielę rozpoczynamy nowy okres w roku liturgicznym ADWENT.
4. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
5. W sobotę po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w int. dzieci Róży Różańcowej Rodziców oraz rozpoczęcie działania V i VI Róży Rodziców . Serdecznie zapraszamy.
7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
8. W dniu dzisiejszym Ks. Proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w par. Matki Królowej Polskich Męczenników w Warszawie.
9. 9 grudnia o godz. 12.00 Szkoła Podstawowa w Cisiu zaprasza na rodzinny kiermasz świąteczny, gdzie dzieci z rodzicami będą robić własne ozdoby świąteczne, a wszystko w atmosferze kolęd z zespołem TuMiGra. O godz. 17.00 koncert wigilijny w wykonaniu Kingi Zdybel, przy pianinie Mariusz Adamczak. Dochód przeznaczony na wszelkie aktywności uczniów w szkole w Cisiu.
10. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone w całości na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i rehabilitację Huberta. Rodzice wyrażają swoją wdzięczność za okazane serce. Plastikowe nakrętki będzie można składać do kosza ustawionego w kruchcie.
11. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury
12. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.