26 V 2013 – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

 1. Przeżywamy niedzielę Trójcy Przenajświętszej.
 2. Przeżywamy miesiąc maj. Przez cały miesiąc są odprawiane nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 4. 30 maja będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Zwracam się z prośbą aby ołtarze przygotowały następujące miejscowości: Cisie, Desno, Wielgolas Brzeziński, Żwirówki. Zapraszam wszystkie zespoły parafialne: ministrantów, bielanki, dziewczynki sypiące kwiaty, dzieci I komunijne oraz rocznicowe, panów od baldachimu, Kółka Żywego Różańca, Straż Pożarną, wszystkich parafian do aktywnego udziału w procesji do czterech ołtarzy.
 5. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała po Mszy wieczornej będą śpiewane nieszpory o Najśw. Sakramencie a na zakończenie oktawy procesja eucharystyczna.
 6. 1 czerwca będzie organizowana pielgrzymka do Częstochowy na spotkanie Kółek Żywego Różańca.
 7. Dzisiaj na terenie szkoły podstawowej w Cisiu miał odbyć się 5 PIKINIK RODZINNY, ale ze względu na złe warunki atmosferyczne został odwołany. Nowy termin zostanie podany później.
 8. 26 maja w Warszawie o godz. 12 odbędzie się MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Informacje na plakacie.
 9. W środę o godz. 16.00 spotkanie dla bielanek i dziewczynek sypiących kwiaty a o godz. 18.45 spotkanie dla ministrantów. Obecność obowiązkowa.
 10. W miesiącu czerwcu nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w tygodniu po Mszy św. wieczornej w niedzielę o godz. 15.30.
 11. 2 czerwca w Warszawie będzie obchodzone Święto Dziękczynienia. W tym dniu do puszek będą zbierane ofiary na świątynię Opatrzności Bożej.
 12. W następną niedzielę po Mszy św. o godz.10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca oraz procesja eucharystyczna.
 13. W niedzielę 2 czerwca od godz. 17.00 do 18.00 odbędzie się adoracja Najświętszego sakramentu.
 14. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 15. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.