26 I 2014 – III Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 w naszej parafii odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Wykonawcą będzie RAFAŁ BRZOZOWSKI wraz z zespołem (Bartek Grzymek, Filip Sojka, Piotr Matysik). Serdecznie zapraszam.
 3. Można jeszcze zapisywać się do II Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci.
 4. W sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z racji I soboty miesiąca, dlatego można śpiewać kolędy.
 5. W następną niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Święto to związane jest z tajemnicą Narodzenia Pańskiego. Taca tego przeznaczona jest na zakony. Tego dnia jest błogosławieństwo świec.
 6. W niedzielę 2 lutego po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
 7. Schola młodzieżowa naszej parafii serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa we wspólnym śpiewaniu Bożej miłości na Mszach świętych dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 10.30 oraz na próby. Pierwsza próba odbędzie się w sobotę 1 lutego o godz. 16.00 w kościele.
 8. Spotkanie dla bielanek w sobotę o godz. 17.00.
 9. Program wizyty duszpasterskiej wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii: www.wielgolasbrzezinski.pl
 10. W kruchcie na stoliku wyłożone są gazety.
 11. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.