24 XI 2019 – NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Po Mszy św. o godz. 10.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, zostanie odmówiona litania do Najśw. Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia.
2. W sobotę przypada święto św. Andrzeja, apostoła.
3. W sobotę o godz. 16.30 spotkanie dla bielanek. Serdecznie zapraszamy.
4. W następną niedzielę rozpoczynamy nowy okres liturgiczny ADWENT.
5. Przez okres adwentu podczas Mszy św. wieczornej będą sprawowane Msze św. roratnie.
6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
7. Od następnej niedzieli w naszej świątyni będą rozprowadzane świece Caritasu oraz opłatki na wieczerzę wigilijną. Ofiary będą przeznaczone na budowę kościoła.
8. W grudniu będzie kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła.
9. Rada Rodziców wraz z gronem Pedagogicznym oraz samorządem uczniowskim ze szkoły w Cisiu zapraszają dnia 7 grudnia na rodzinny kiermasz świąteczny. Będzie wiele atrakcji: zrobić własną ozdobę świąteczną, pomalować figurki, ozdobić pierniki, zrobić zdjęcie z mikołajem, zakupić gotowe stroiki świąteczne przygotowane przez dzieci i rodziców. Odbędzie się klasowy konkurs kolęd i piosenek świątecznych. Serdecznie zapraszamy. Informacje na plakacie.
10. Klerycy Seminarium Duchownego naszej diecezji zapraszają na sztukę seminaryjną pt. :” Opowieść wigilijna” Informacja o terminach i rezerwacji biletów na plakacie.
11. Tak jak co roku będzie można przygotować paczkę na święta dla dzieci. Na choince będą przygotowane bąbki z numerami. Chętni zgłaszają się do księdza w celu uzyskania informacji.
12. W kruchcie będą przygotowane pudełka, do których będzie można złożyć produkty spożywcze, z których będą przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej parafii.
13. W kruchcie można składać plastikowe nakrętki dla Amelki. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg Zapłać.
14. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
15. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które w tym tygodniu sprzątały w naszej świątyni.