23 VI 2013 – XII Niedziela zwykła

  1. Przeżywamy XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
  2. Przeżywamy miesiąc czerwiec w sposób szczególny poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.. Przez cały miesiąc są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
  3. W dniu dzisiejszym od godz. 11.30 do 15.00 Parafialny zespół Caritas przygotowuje ŚWIĘTOJAŃSKI PIKNIK RODZINNY. ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO POMOCY. Proszę aby kto tylko będzie mógł przyniósł ciasto. Zbieramy również różne dary serca, które będą przydatne do loterii. Dla dzieci będzie wiele atrakcji. Każdy znajdzie dla siebie i dla rodziny coś miłego. Informacje na plakacie.
  4. 28 czerwca w piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców, katechetów.
  5. Spowiedź dla dzieci kończących rok szkolny w środę i czwartek od godz. 17.00.
  6. 30 czerwca w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla młodzieży, która zapisała się na przygotowanie do bierzmowania. Proszę aby na spotkanie przyszli również rodzice.
  7. 30 czerwca w niedzielę po każdej  Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na wyjazd młodzieży z naszej diecezji na Światowe Dni Młodzieży w Rio de Janeiro, którym będzie przewodniczył Papież Franciszek.
  8. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.