22 VI 2014 – XII Niedziela zwykła

 1. PRZEŻYWAMY XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.
 2. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim zespołom parafialnym: ministrantom, bielankom, dziewczynkom sypiącym kwiaty, panom od baldachimu, asyście procesyjnej, KŻR. straży pożarnej, dziękuje mieszkańcom Brzezin, Desna, Wielgolasu Duchnowskiego oraz Żwirówki za przygotowanie ołtarzy. Dziękuję wszystkim parafianom za udział w uroczystości Bożego Ciała.
 3. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej będą sprawowane Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. Serdecznie zapraszam.
 4. W dniu dzisiejszym nasz parafialny Caritas w godz. od 11.30 do 15.00 organizuje świętojański piknik rodzinny. Zapraszam chętnych do pomocy. Można składać różne dary, które będą przeznaczone na cel charytatywny. Będzie wiele atrakcji. Ogłoszenie na plakatach i w internecie.
 5. We wtorek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 18.00
 6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna i błogosławieństwo wianków. Zapraszam zespoły parafialne do udziału w procesji.
 7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza ś. O godz. 18.00. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Po Mszy św. spotkanie przy grillu dla bielanek, ministrantów i scholi.
 8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Tego dnia przypada 6 rocz. ingresu Pasterza naszej diecezji, Arcybiskupa Henryka Hosera SAC.
 9. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek 26 czerwca o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam uczniów, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, rodziców.
 10. W następną niedzielę uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Odpust w parafii Dębe Wielkie.
 11. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 12. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.