22 V 2016 – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

 1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
 2. Przeżywamy miesiąc maj w sposób szczególny poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa Majowe w niedzielę o godz. 15.30 w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 3. 26 maja (w czwarte) będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Ciała. O przygotowanie ołtarzy proszę mieszkańców Brzezin, Desna, Żwirówki i Straż Pożarną.
 4. W tym dniu Msze św. o godz. 8.00 i 10.30.
 5. Po Mszy św. o godz.10.30 wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Serdecznie zapraszam wszystkie zespoły parafialne, dzieci komunijne i rocznicowe do udziału w uroczystej procesji. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00
 6. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej będą śpiewane nieszpory o Najświętszym Sakramencie.
 7. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów.
 8. W następną niedziele po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 9. Na skrzyżowaniu ulic Główna i Dworcowa w Cisiu został ustawiony nowy Krzyż, ufundowany przez rodzinę państwa Bogusz z Cisia. Za ten dar składam serdeczne Bóg zapłać. Poświęcenie Krzyża oraz nabożeństwo majowe o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam mieszkańców Cisia.
 10. Parafia św. Kazimierza w Kobyłce organizuje w dn. 27-28 maja pielgrzymkę „ Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. Kontaktować się trzeba z Ks. Robertem Kowalskim naszym parafianinem. Koszt pielgrzymki 190 zł. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
 11. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 12. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które sprzątały w świątyni.