20 X 2013 – XXIX Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.
 2. Trwa miesiąc październik w sposób szczególny poświęcony modlitwie różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca w kościele lub kaplicy, a także w rodzinie, wierni mogą uzyskać odpust zupełny.
 3. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe są odprawiane w tygodniu o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 4. W dniu dzisiejszym przypada Dzień Misyjny. W naszej wspólnocie jest obecny Ks. Misjonarz ze zgromadzenia Księży Pallotynów i będzie głosił słowo Boże. Taca będzie przeznaczona na misje. Przed świątynia Ks. Misjonarz będzie zbierał ofiary na działalność misyjną zgromadzenia.
 5. We wtorek Ks. Misjonarz będzie obecny w szkole w Cisiu i Brzezinach, aby dzieciom opowiedzieć o pracy misyjnej.
 6. Również w dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczynamy cykl katechez na zakończenie roku wiary pod hasłem „Seminarium odnowy wiary” Spotkania są dla wszystkich chętnych w niedzielę o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam.
 7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla bierzmowanych. Obecność obowiązkowa.
 8. 24 października w czwartek w Tygodniu misyjnym zapraszam KŻR na nabożeństwo różańcowe do wspólnej modlitwy i adoracji, dziękując za dzieło Żywego Różańca w Polsce i prosząc o beatyfikację sługi Bożej Pauliny Marii Jaricot.
 9. Niech Tydzień Misyjny będzie okazją, aby wesprzeć duchowo i materialnie misjonarzy. Pamiętajmy, że Żywy Różaniec wyrósł z Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i jest zapleczem modlitewnym misji.
 10. W sobotę 26 października o godz. 16.30 spotkanie dla bielanek.
 11. Na stoliku w kruchcie wyłożone są kartki na wypominki roczne i jednorazowe.
 12. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
 13. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.