2 VI 2013 – IX Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. Przeżywamy miesiąc czerwiec w sposób szczególny poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.. Przez cały miesiąc są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 4. W dniu dzisiejszym od godz. 17.00 do 18.00 będzie adoracja Najświętszego sakramentu. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.30.
 5. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała po Mszy wieczornej będą śpiewane nieszpory o Najśw. Sakramencie a na zakończenie oktawy w czwartek procesja eucharystyczna. Będzie również obrzęd błogosławieństwa wianków.
 6. W czwartek po procesji będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca. Na adorację zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
 7. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00.
 8. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
 9. W Warszawie obchodzone jest Święto Dziękczynienia. W tym dniu w całej Polsce do puszek będą zbierane ofiary na świątynię Opatrzności Bożej.
 10. 8 czerwca w sobotę od godz. 9.00 do 11.00 odbędzie się egzaminów dla przygotowujących się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa
 11. 9 czerwca odbędzie się 5 PIKNIK RODZINNY na terenie szkoły Podstawowej w Cisiu. Informacje na plakacie.
 12. 15 czerwca wraz z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania udajemy się na pielgrzymkę do Ostrówka na II Diecezjalny Zlot.
 13. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.