18 V 2014 – V Niedziela Wielkanocna

  1. PRZEŻYWAMY V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ.
  2. Przeżywamy miesiąc maj. Przez cały miesiąc są sprawowane nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
  3. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywali uroczystość ROCZNICY I KOMUNII ŚW.
  4. Dziękuję rodzicom za przygotowanie świątyni oraz za uprzątnięcie terenu wokół świątyni. Składam również rodzicom dzieci rocznicowych za złożony dar oltarza.
  5. W dniach 19-20 maja w naszej wspólnocie będziemy przeżywali „Jerycho Różańcowe”. Jest to 24 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową. Program adoracji jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Zachęcam wszystkich parafian do udziału w tej szczególnej modlitwie.Ropoczęcie Jerycha Różańcowego w poniedziałek Mszą św. o godz. 18.00
  6. 24 maja o godz. 10.00 w kościele konkatedralnym pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie nasz parafianin kleryk V roku seminarium duchownego Robert Kowalski otrzyma sakrament święceń w stopniu diakona. Na tę uroczystość będzie wynajęty autokar. Chętni proszę, aby zgłaszali się do mnie. Wyjazd o godz. 8.45
  7. 24 maja w Loretto odbędzie się II Pielgrzymka Kółek Żywego Różańca Diecezji Warszawsko Praskiej. Informacje na plakacie.
  8. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.