16 VI 2013 – XI Niedziela zwykła

  1. Przeżywamy XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
  2. Przeżywamy miesiąc czerwiec w sposób szczególny poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przez cały miesiąc są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
  3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla bierzmowanych. Obecność obowiązkowa.
  4. 20 czerwca w czwartek odbędzie się uroczystość sakramentu bierzmowania, którego udzieli Ks. Abp Henryk Hoser. Próby dla bierzmowanych w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00. Spowiedź w środę o godz. 19.00.
  5. Po udzieleniu sakramentu bierzmowania dla młodzieży będzie przygotowana agapa. Bardzo proszę, aby w przygotowanie włączyli się również rodzice. Chętni proszę aby zgłosili się do mnie. Również proszę aby rodzice bądź bierzmowani przygotowali ciasta na agapę.
  6. 23 czerwca w niedzielę od godz. 11.30 do 15.00 Parafialny zespół Caritas przygotowuje ŚWIĘTOJAŃSKI PIKNIK RODZINNY. ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO POMOCY. Proszę aby kto tylko będzie mógł przyniósł ciasto. Zbieramy również różne dary serca, które będą przydatne do loterii. Dla dzieci będzie wiele atrakcji. Każdy znajdzie dla siebie i dla rodziny coś miłego. Informacje na plakacie.
  7. W poniedziałek 17 czerwca w godz. od 11.00 do 13.00 przy kościele będzie zorganizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Informacje na plakacie.
  8. 30 czerwca w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla młodzieży, która zapisała się na przygotowanie do bierzmowania. Proszę aby na spotkanie przyszli również rodzice.
  9. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.