15 X 2017 – XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
  2. Rozpoczął się miesiąc październik. Każdego dnia będziemy mogli uczestniczyć w nabożeństwach różańcowych. Zapraszam do wspólnej modlitwy w tygodniu o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Dzisiaj przed kościołem będzie można zapisać się do Róży Rodziców. Jest to modlitwa za własne dzieci. Zachęcam by włączyć się w tę inicjatywę.
  4. W październiku jest kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła. Dziękuję za bezimienną ofiarę 1500 zł z Brzezin.
  5. Jutro będziemy przeżywali bardzo ważny dzień dla naszej parafii. Będziemy gościć kopię obrazu Jasnogórskiego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Na stronie internetowej parafii jest zamieszczony program peregrynacji kopii obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej w naszej parafii w dniach 16-17 października. Bardzo proszę o zapoznanie się z tym programem. Ten czas będzie połączony z wizytacją Ks. Biskupa Marka Solarczyka w naszej parafii.
  7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla młodzieży klas II i III gimnazjum oraz starszej, które pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  8. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone w całości na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i rehabilitację Huberta. Rodzice wyrażają swoją wdzięczność za okazane serce. Plastikowe nakrętki będzie można składać do kosza ustawionego w kruchcie.
  9. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.