14 X 2018 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Przeżywamy XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony rozważaniu tajemnic różańcowych. W tygodniu nabożeństwa odprawiane są o godz. 17.15 w niedziele o godz. 15.30. Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach. Dla najwytrwalszych będą przygotowane nagrody.
 3. Dzisiaj w kościele w Polsce obchodzony jest 18 Dzień Papieski pod hasłem „ Promieniowanie Ojcostwa”. Przed kościołem można złożyć do puszek ofiarę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspomaga dzieci i młodzież z biedniejszych rodzin.
 4. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę przeznaczone są na Dom Św. Siostry Faustyny.
 5. W dniu dzisiejszym będzie można zapisać się do Róży Różańcowej Rodziców.
 6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III.
 7. Od 21 do 28 października w naszej parafii będziemy przeżywali misje parafialne. Program wywieszony w gablocie, wyłożony jest również na stoliku w kruchcie. Zapoznajmy się z programem i zarezerwujmy sobie czas, aby móc uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu w życiu parafii.
 8. 10 listopada w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego w nowo budowanej świątyni.
 9. W październiku jest kolejna zbiórka ofiar na budowę Kościoła. Dziękuję mieszkańcom Brzezin (pani Śmiech) za ofiarę 2000 zł., za ofiarę bezimienną z Cisia 500 zł., mieszkańcom Desna za ofiarę 1780 zł. Dziękuję również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
 10. W dniu dzisiejszym ksiądz Proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w par. Matki Królowej Męczenników Polskich w Warszawie.
 11. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki roczne i jednorazowe.
 12. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
 13. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które w tym tygodniu sprzątały w naszej świątyni.