13 IX 2020 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj przypada XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
  2. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy przeżywali rocznicę I komunii św. dla dzieci ze szkoły podstawowej w Cisiu, dziękuję rodzicom za przygotowanie świątyni oraz za złożony dar na budowę kościoła 650 zł.
  3. W dniu dzisiejszym taca będzie przeznaczona na seminarium duchowne naszej diecezji.
  4. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W poniedziałek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. W następną niedzielę 20 września o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III (klasy komunijne). Obecność obowiązkowa.
  7. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. Spotkanie dla bierzmowanych w niedzielę 27 września po Mszy św. o godz. 10.30. Obecność obowiązkowa.
  8. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz na budowę kościoła. Dziękuję firmie usługowej z Wielgolasu Duchnowskiego za ofiarę na budowę Kościoła 10000 zł. W tym tygodniu rozpoczęły się prace budowlane przy nowym kościele. Na budowie pracuje 9 pracowników. Dziękuję panu Marcinowi Szulim za dostarczanie pracownikom obiadów.
  9. W kruchcie na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
  10. Dziękuję paniom, które sprzątały w naszej świątyni.