12 X 2014 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. PRZEŻYWAMY XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową.
 3. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 4. Za odmówienie jednej części różańca można uzyskać odpust zupełny.
 5. W dniu dzisiejszym przeżywamy po raz trzynasty DZIEŃ PAPIESKI. Tego dnia zanoszone są modlitwy w intencji Ojca świętego, odbywają się sesje naukowe poświęcone nauczaniu Papieża, imprezy kulturalne, a także zbiórka ofiar na : „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 6. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 7. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najlepsze życzenia. Aby swoją pracę wypełniali z jak największym zaangażowaniem i cieszyli się wdzięcznością wychowanków. Szczęść Boże.
 8. W następna niedzielę taca na misje.
 9. Na stoliku w kruchcie wyłożone są kartki na wypominki.
 10. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
 11. PZC otrzymał różnego rodzaju żaluzje. Ktokolwiek chciałby w domu w okno założyć żaluzje proszę się zgłaszać się do pań z CARITASU.
 12. 25 października 2014r w Płocku odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie zatytułowane „Ekonomia Sumienia”. Więcej informacji na plakacie oraz na ulotkach.
 13. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.