11 V 2014 – IV Niedziela Wielkanocna

 1. PRZEŻYWAMY IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ.
 2. Przeżywamy miesiąc maj. Przez cały miesiąc są sprawowane nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla II Róży Różańcowej Rodziców.
 4. Również w dniu dzisiejszym w naszej parafii jest obecny redaktor i prezes stowarzyszenia „EFFATA”, który od wielu lat zajmuje się problemem sekt, zagrożeń wiary itp. Zachęcam do udziału.
 5. 13 maja po nabożeństwie majowym zapraszam do udziału w nabożeństwie fatimskim.
 6. 13 maja o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Brzezinach odbędzie się spotkanie informacyjne o naborze do nowego gimnazjum w Brzezinach.
 7. W dniach 19-20 maja w naszej wspólnocie będziemy przeżywali „Jerycho Różańcowe”. Program adoracji jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.
 8. W piątek przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
 9. W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywali uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. W poniedziałek i wtorek o godz. 16.00 próba dla dzieci rocznicowych. W piątek o godz. 16.00 spowiedź dla rodziców i dzieci rocznicowych.
 10. 24 maja o godz. 10.00 w kościele konkatedralnym pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie nasz parafianin kleryk V roku seminarium duchownego Robert Kowalski otrzyma sakrament święceń w stopniu diakona. Na tę uroczystość będzie wynajęty autokar. Chętni proszę, aby zgłaszali się do mnie. Wyjazd o godz. 8.45
 11. 24 maja w Loretto odbędzie się II Pielgrzymka Kółek Żywego Różańca Diecezji Warszawsko Praskiej. Informacje na plakacie.
 12. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie dla bielanek a w sobotę o godz. 16.00 spotkanie dla ministrantów.
 13. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.