04 V 2014 – III Niedziela Wielkanocna

 1. PRZEŻYWAMY III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ.
 2.  Przeżywamy miesiąc maj. Przez cały miesiąc będą sprawowane nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu nabożeństwa będą po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja Eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 4. Również po Mszy św. o godz.10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III.
 5. W czwartek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 6. W niedzielę 11 maja po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla II Róży Różańcowej Rodziców.
 7. 11 maja w naszej parafii będzie obecny redaktor i prezes stowarzyszenia „EFFATA”, który od wielu lat zajmuje się problemem sekt, zagrożeń wiary itp. Zachęcam do udziału.
 8. 13 maja o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Brzezinach odbędzie się spotkanie informacyjne o naborze do nowego gimnazjum w Brzezinach.
 9. W dniach 19-20 maja w naszej wspólnocie będziemy przeżywali „Jerycho Różańcowe”.
 10. 24 maja o godz. 10.00 w kościele konkatedralnym pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie nasz parafianin kleryk V roku seminarium duchownego Robert Kowalski otrzyma sakrament święceń w stopniu diakona. Na tę uroczystość będzie wynajęty autokar. Chętni proszę, aby zgłaszali się do mnie. Wyjazd o godz. 8.45
 11. 24 maja w Loretto odbędzie się II Pielgrzymka Kółek Żywego Różańca Diecezji Warszawsko Praskiej. Informacje na plakacie.
 12. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 13. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.