01 VI 2014 – VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

 1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
 2. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
 3. . Przeżywamy miesiąc czerwiec. Przez cały miesiąc są sprawowane nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu nabożeństwa są po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30
 4. .4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 6. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
 7. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych.
 8. W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego oraz kończy się okres Komunii wielkanocnej.
 9. Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cisiu oraz Burmistrz Halinowa i przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają 1 czerwca o godz. 13.00 na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się na boisku przy szkole w Cisiu.
 10. Również w dniu dzisiejszym odbędzie się Piknik Rodzinny w Szkole w Brzezinach. Początek o godz. 11.00 Serdecznie zapraszamy.
 11. W sobotę 7 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o godz. 5.00. Koszt 60 zł.
 12. W niedzielę 15 czerwca po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
 13. W niedziele 22 czerwca nasz parafialny Caritas będzie organizował piknik rodzinny. Zapraszam chętnych do pomocy. Można składać różne dary, które będą przeznaczone na cel charytatywny.
 14. Uroczystość Bożego Ciała w tym roku będziemy przeżywali 19 czerwca. Zwracam się z serdeczną prośbą, aby ołtarze przygotowały następujące miejscowości: Brzeziny, Desno, Wielgolas Duchnowski, Żwirowka.
 15. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 16. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.