Kategoria: życie parafii

13 V 2018 – I Komunia święta

Na ratunek młodego serduszka

Życzenia świąteczne

Całej wspólnocie parafialnej, władzom, samorządowym, gminnym i powiatowym, nauczycielom, katechetom, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech święta Zmartwychwstania Pańskiego będą naznaczone tęsknotą za spotkaniem z Bogiem, radością z Jego obecności w naszym życiu, nadzieją spełnienia danej przez Niego obietnicy pokoju i wiarą, że prawdziwie koniec tego co tu i teraz, staje się początkiem nowego życia. Niech umocni nadzieję, że jest zawsze z nami. Niech nasze serca wyśpiewują radosne „Alleluja. Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał”.

PROGRAM REKOLEKCJI

Rekolekcje prowadzi Ks. Jacek Rosa, kapłan diecezji siedleckiej

18.03. V NIEDZIELA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 Msza św. z nauką dla dorosłych
10.30 Msza św. z nauką dla dzieci
Ok. 11.30 spotkanie dla bierzmowanych
15.30 GORZKIE ŻALEc
16.00 Msza św. z nauką dla dorosłych

19.03 PONIEDZIAŁEK
8.00 Msza św. z nauka dla dzieci

20.03. WTOREK

8.00 Msza św. z nauka dla dzieci

21.03. ŚRODA

8.00 Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży

SPOWIEDŹ.: poniedziałek, wtorek, środa na pół godziny przed Mszą św.

Program Wizyty Duszpasterskiej 2018

Potrzebna pomoc dla Amelki

Zbiórka na leczenie i sprzęt rehabilitacyjny (wózek inwalidzki) dla 8-letniej Amelki. Zbiórka do puszek przed kościołem po każdej mszy świętej w niedzielę 31-12-2017.

Darowizny na budowę kościoła

Dochód przed opodatkowaniem PIT można pomniejszyć o dokonaną darowiznę, nie więcej niż 6% dochodu. W tytule należy napisać – „darowizna na cele kultu religijnego”.

Darowiznę należy wpłacić w bieżącym roku na podane niżej konto parafialne i zachować dowód wpłaty, aby okazać, gdy będzie potrzeba w Urzędzie Skarbowym.

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim Oddział Dębe Wielkie

Konto – 96 9226 0005 0002 5579 2000 0010

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Odkupiciela
Wielgolas Brzeziński 39H
05-074 Halinów

Więcej informacji o darowiznach

Boże Narodzenie 2017

Gerard van Honthorst - Adoration of the Shepherds - Public Domain - źródło: Wikipedia

Władzom Samorządowym, Gminnym i Powiatowym, dyrekcjom Szkół, nauczycielom, katechetom, wszystkim ludziom dobrej woli, całej naszej wspólnocie parafialnej, przybyłym gościom do naszej parafii, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Spokojnych, radosnych, pełnych miłości i pokoju Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech przez Tajemnicę Wcielenia Syna Bożego otwierają się nasze serca i umysły w codziennym poznawaniu Boga i odradzaniu się na nowo jako Jego przybrane dzieci.

Na ten czas świąteczny niech nowo narodzone Dziecię Wam błogosławi. Szczęść Boże.

Ksiądz Marek Twarowski