Kategoria: aktualności-inne

21 IV 2019 – Budowa kościoła (Wielkanoc 2019)

Życzenia Wielkanocne

 
 

Alleluja, Alleluja!

Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał. Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia.

PROGRAM REKOLEKCJI

Rekolekcje prowadzi Ks. Tomasz Wakuła, kapłan diecezji siedleckiej

07.04. V NIEDZIELA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 Msza św. z nauką dla dorosłych
10.30 Msza św. z nauką dla dzieci
Ok. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III
15.30 GORZKIE ŻALE
16.00 Msza św. z nauką dla dorosłych

08.04 PONIEDZIAŁEK
8.00 Msza św. z nauka dla dzieci i młodzieży ze szkoły w Brzezinach i w Cisiu
10.30 Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży

09.04. WTOREK

8.00 Msza św. z nauka dla dzieci i młodzieży ze szkoły w Brzezinach i w Cisiu
10.30 Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży

10.04. ŚRODA

8.00 Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży ze szkoły w Brzezinach i w Cisiu
10.30 Msza św. z nauką dla dorosłych
18.00 Msza św. z nauką dla dorosłych i młodzieży

SPOWIEDŹ.: poniedziałek, wtorek, środa na pół godziny przed Mszą św.

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

 

Wszystkim przybyłym do naszej parafii, władzom samorządowym, gminnym i powiatowym, dyrekcjom i nauczycielom ze szkoły w Brzezinach i Cisiu. Straży Pożarnej, firmom z terenu naszej parafii pragnę złożyć jak najserdeczniejsze życzenia. Niech radość z narodzin Chrystusa zagości we wszystkich sercach, a światło gwiazdy betlejemskiej przyniesie pokój i miłość.

Życzę wszystkim pomyślności i szczęścia oraz błogosławieństwa Bożego. Idźmy każdego dnia z nadzieją gdyż Bóg jest z nami, więc któż przeciwko nam.

9 XII 2018 – Bierzmowanie

Program wizyty duszpasterskiej w roku Pańskim 2019


2 stycznia (środa) od godz. 9.00
Wielgolas Duchnowski – od p. Chudzik do p. Konowrockiego

2 stycznia (środa) od godz. 18.00
Cisie ul Pod Dębami

3 stycznia(czwartek) od godz. 9.00
Wielgolas Duchnowski – od p. Papis do p. Krawczak

3 stycznia (czwartek) od godz. 18.00
Cisie ul. Cisowy Dwór

4 stycznia (piątek) od godz. 9.00
Wielgolas Duchnowski – od p.Gronek w kierunku Dębe ( domy przy trasie) do p. Ponieważ.

4 stycznia (piątek) od godz. 19.00
Wielgolas Brzeziński ul Makowa

5 stycznia (sobota ) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński OSIEDLE – ul. Królowej Jadwigi od numeru końcowego

7 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00
Cisie – od Halinowa po lewej stronie – Główna Wiejska Wiatraczna Gwiaździsta.

7 stycznia (poniedziałek) od godz. 18.00
Cisie ul Leszowa i Żwirowa

8 stycznia (wtorek) od godz. 9.00
Cisie – od Halinowa po prawej stronie – Główna, Dobra Rodzinna Radosna do skrzyżowania Mostowej.

8 stycznia (wtorek) od godz. 18.00
Cisie ul. Sezamowa i Kryształowa.

9 stycznia (środa) od godz. 9.00
Cisie – Turkusowa, Dworcowa przy stacji PKP, Mostowa do szkoły.

9 stycznia (środa) od godz. 18.00
Cisie ul Piaskowa

10 stycznia (czwartek) od godz. 9.00
Cisie ul. Środkowa, Dworcowa, Tęczowa

10 stycznia (czwartek) od godz. 18.00
Cisie ul Cyrkoni i Lazurowa, Koralowa

11 stycznia (piątek) od godz. 9.00
Cisie – Diamentowa,Młynarska, Dworcowa, Złota, Urocza, Metalowa,Szmaragdowa Główna od Gwiaździstej do budynków Żwirówki

11 stycznia (piątek) od godz. 18.00
Cisie ul Krzemowa i Staropolska

12 stycznia (sobota) od godz.9.00
Wielgolas Brzeziński Osiedle ul. Mieszka I,

14 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński – od wiaduktu do pana Andrzeja Całka

14 stycznia (poniedziałek) od godz.17.00
Wielgolas Brzeziński Liliowa, Fiołkowa, Lawendy

15 stycznia (wtorek) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński – od p. Nowak do p. Skolimowskiego

15 stycznia (wtorek) godz. 18.00
Wielgolas Brzeziński (osiedle) – ul. Kazimierza Wielkiego Jagiełły

16 stycznia (środa) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński od państwa Kurek do państwa Kobza.

16 stycznia (środa) oo godz.18.00
Wielgolas Brzeziński ul Szarotki

17 stycznia (czwartek) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński – od p. Foryś od Aleksandrówki, ulica Niezapominajki, Kwitnąca,, Szafirka do sklepu

17 stycznia (czwartek) od godz. 18.00
Wielgolas Brzeziński ul Konwaliowa i domy przy stacji.

18 stycznia (piątek) od godz. 9.00
Desno od 1 numeru

19 stycznia ( sobota ) od godz. 9.00
Wielgolas Brzeziński OSIEDLE – Chrobrego od numeru końcowego

21 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.00
Cisie – zacznę od p. Krzysztofa Konowrockiego, Mazowiecka , Skrajna.

22 stycznia (wtorek) od godz. 9.00
Brzeziny – domy po prawej stronie do W-wy

22 stycznia (wtorek) od godz. 18.00
Cisie ul Bursztynowa

23 stycznia(środa) od godz. 9.00.
Brzeziny – domy po lewej stronie do W-wy ( od państwa Ostrowskich) oraz przy szkole

23 stycznia (środa) od godz. 18.00
Cisie ul Platynowa

24 stycznia (czwartek) od godz.9.00
Żwirówka od 1 numeru

24 stycznia (czwartek) od godz. 18.00
Cisie ul Srebrna

25 stycznia (piątek) od godz. 9.00
Cisie ul. Lokalna od numeru końcowego

26 stycznia (sobota) od godz. 9.00
kolęda dla tych wszystkich, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie

Jeśli wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej koliduje z różnymi państwa zajęciami można umówić się w innym dogodnym terminie.

Ks. Proboszcz Marek Twarowski

28 XI 2018 – Reportaż z uroczystości zakończenia misji świętych

MISJE PARAFIALNE

PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH

     21.10 – 28.10 2018 R..

21.10   NIEDZIELA   ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH – MILOŚĆ BOŻA

8.00     Msza św. dla dorosłych

10.30   Msza św. dla dzieci

15.30   Różaniec

16.00   Msza św. dla dorosłych

22.10   PONIEDZIAŁEK –  GRZECH I ZBAWIENIE W    JEZUSIE

8.00     Msza św. dla uczniów ze szkoły w Brzezinach

10.30    Msza św. dla dorosłych

19.00    Msza św. dla dorosłych

20.30   Apel Maryjny

23.10.   WTOREK – POJEDNANIE Z BOGIEM I LUDZMI

8.00      Msza św. dla uczniów ze Szkoły w Cisiu.

10.30     Msza św. dla dorosłych

19.00     Msza św. dla dorosłych

20.30     Apel Maryjny

 

24.10   ŚRODA – PRAWDA OSTATECZNADZIEŃ SPOWIEDZI

10.30    Msza św. dla dorosłych

19.00    Msza św. dla dorosłych

Po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa ulicami parafii.

 

25.10   CZWARTEK – PANEM JEST JEZUSDZIEŃ SPOWIEDZI

10.30   Msza św. dla dorosłych

19.00   Msza św. dla dorosłych

20.30   Apel Maryjny

 

26.10   PIĄTEK – DZIEŃ RODZINY.

10.30   Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia

19.00   Msza św. z odnowieniem sakramentu małżeństwa

20.30   Apel Maryjny

 

27.10   SOBOTA – MATKA BOŻA.- oddanie parafii Matce Bożej

10.30   Msza św. dla dorosłych

19.00   Msza św. dla dorosłych

20.30   Apel Maryjny

 

28.10.   NIEDZIELA – ŚWIADKAMI BĄDZCIE

8.00   Msza św. dla dorosłych

10.30  Msza św dla dzieci

15.30  Różaniec

16.00  Msza św. – uroczyste zakończenie misji – postawienie krzyża misyjnego

 

SPOWIEDŹ – ŚRODA CZWARTEK

PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH (21.10 – 28.10)

PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH

     21.10 – 28.10 2018 R..

21.10   NIEDZIELA   ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH – MILOŚĆ BOŻA

8.00     Msza św. dla dorosłych

10.30   Msza św. dla dzieci

16.00   Msza św. dla dorosłych

15.30   Różaniec

20.30   Apel Maryjny

 

22.10   PONIEDZIAŁEK –  GRZECH I ZBAWIENIE W    JEZUSIE

8.00     Msza św. dla uczniów ze szkoły w Brzezinach

10.30    Msza św. dla dorosłych

19.00    Msza św. dla doroslych

20.30   Apel Maryjny

 

23.10.   WTOREK – POJEDNANIE Z BOGIEM I LUDZMI

8.00      Msza św. dla uczniow ze Szkoły w Cisiu.

10.30     Msza św. dla dorosłych

19.00     Msza św. dla dorosłych

20.30     Apel Maryjny

 

24.10   ŚRODA – PRAWDA OSTATECZNADZIEŃ SPOWIEDZI

10.30    Msza św. dla dorosłych

19.00    Msza św. dla dorosłych

Po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa ulicami parafii.

 

25.10   CZWARTEK – PANEM JEST JEZUSDZIEŃ SPOWIEDZI

10.30   Msza św. dla dorosłych

19.00   Msza św. dla dorosłych

20.30   Apel Maryjny

 

26.10   PIĄTEK – DZIEŃ RODZINY.

10.30   Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia

19.00   Msza św. z odnowieniem sakramentu małżeństwa

20.30   Apel Maryjny

 

27.10   SOBOTA – MATKA BOŻA.- oddanie parafii Matce Bożej

10.30   Msza św. dla dorosłych

19.00   Msza św. dla dorosłych

20.30   Apel Maryjny

 

28.10.   NIEDZIELA – ŚWIADKAMI BĄDZCIE

8.00   Msza św. dla dorosłych

10.30  Msza św dla dzieci

15.30  Różaniec

16.00  Msza św. – uroczyste zakończenie misji – postawienie krzyża misyjnego

 

SPOWIEDŹ – ŚRODA CZWARTEK